Hizmetlerimiz
Duyurular
Hakkımızda

kurumsal1

 2005 yılında,ticari anlamda inşaat sektöründe iş yapmaya başlayan Bayer İnşaatçılık Yapı Tic.Ltd.Şti. ,İstanbul’un değişik semtlerinde inşa ettiği konut ve iş yeri projeleri ile sektördeki yerini almıştır.

 

Şirketimiz; pratik tecrübe ile teorik bilginin bir arada kullanılması anlayışından hareketle kalite, estetik, uygun fiyatlandırma ve insan ihtiyacına uygun cevap verme ilkelerini benimsemektedir.

 

Sektördeki gelişmeleri takip ederek günün şartlarına göre oluşturmuş olduğu çağdaş vizyon sayesinde, hedeflediği misyonu yerine getirme kararlılığından taviz vermeyen Bayer İnşaatçılık, çalışanlarının da, en az müşterileri kadar memnuniyeti hak ettiklerine inanıyor ve gereğini yapmaya çalışıyor.

 

Hayata geçirdiği projelerde, yüksek verimlilik esasını dikkate alan şirketimiz, çağdaş normları takip edip faaliyet alanına aktarmaktadır. Aynı hassasiyeti mal ve hizmet satın aldığı kişi ve kuruluşlarda da arayarak, müşteri memnuniyeti prensibini gerçekleştirmeye özen göstermektedir.

 

Hayatı kolaylaştıran, günlük problemlerin çözümüne yardımcı olan; yeni, güzel, değerli, kullanışlı, ferah ve sağlıklı olan her şeyden faydalanmanın, bütün insanların hakkı olduğuna inanmaktayız.

 

Bayer İnşaatçılık, kendisini var eden, sağlam temeller üzerine oturtulmuş güçlü ilişkiler içerisindeki adil paylaşım ve görev dağılımı prensiplerine bağlı bir şirket olarak, ’’Huzurlu mekanlar’’ üretmeye devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın
#

İMAR DURUMU

Kağıthane Belediyesi İmar Durumu

Sorgulama İçin Tıklayın
#

KENT REHBERİ

Kağıthane Belediyesi Kent Rehberi

Sorgulama İçin Tıklayın
#

SOSYAL MEDYADA BİZ

Facebook Sayfası için Tıklayın

Haydi sende bize katıl..
#

NELER YAPARIZ?

Hizmetlerimizi incelemek ister misiniz?

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

BİZE ULAŞIN

Size bir telefon kadar yakınız