Hizmetlerimiz
Duyurular
Hizmetlerimiz

hizmetlerimizMüteahhitlik Hizmetleri
Okul otel iş-alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, konut gibi bir çok betonarme yapıda Metim İnşaat nin uzman mimar ve mühendileri tarafından tasarlanmış ve projlendirilmiştir.Metim İnşaat tecrübeli teknik kadrosu ile gelişen teknoloji şartlarına uygun tasarım ve projlerini gerçekleştermektedir.

Kontrollük Hizmetleri
Kaba inşaat işleriniz sorunsuz, garantili, itina ile yapılmaktadır. Fabrika, tatil köyü, konut, okul v.b. işlerde betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işleri, çatı kapatmaları.

Taahhüt Hizmetleri
Metim İnşaat, Betonarme yapı olarak; yüksek katlı iş merkezleri konutlar, köprü ve viyadük yapıları ve beton yol inşası alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Alçı Sıva  : Alçı, uzun bir geçmişi ve iyi bir geleceği olan mükemmel bir yapı malzemesidir. Alçı bazlı yapı malzemelerinin fiziksel ve teknik özellikleri, bu malzemeyi dünya çapında benzersiz kılmaktadır. Nefes alan bir malzeme olup, mekandaki fazla nemi bünyesinde barındırabilme ve ortamın nemi azaldığında tekrar geri verebilme özelliğine sahiptir. Normal ve yüksek yangın emniyet taleplerine cevap verecek nitelikte ateşe dayanıklı bir malzemedir. Başka yalıtım malzemeleri ile karşılaştırıldığında yüksek değerlerde ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahip olup, gelişmiş standartlardaki talepleri karşılayabilecek niteliktedir.

Boya          : Su Bazlı Boyalar, Mat Boyalar (Plastik Boya), Yarı Mat Boyalar (Saten Boya), Parlak Boyalar, Solvent Bazlı Boyalar, Macunlar, Astarlar

Mantolama : Dıştan ısı yalıtım uygulamasıdır. Binaların duvar, kolon, kiriş ve tavan yüzeylerinde dışarıdan sonradan yapıştırılarak ve dübellenerek akrilit reçine katkılı, çimento bazlı hazır sıvalar uygulanarak kullanılmaktadır.

Isı Yalıtımı  : Farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı geçişini azaltmak için yapılan işlemlere ısı yalıtımı denir. Bu işlem binalarda; ısı kaybı olan duvarlara (dış duvarlar), çatıya ve tabana ısı yalıtım malzemeleri tatbik edilmesiyle yapılır.

Alçıpan       : Klasik yapı malzemelerine oranla daha fazla ses yalıtımı ve yangına dayanıklılık sağlayan düzgün yüzeyli hafif plakalardır. Kolay ve hızlı montaj, ses ve ısı yalıtımı, yangına dayanıklılık,tesisat yerleştirilmesi, onarımdakolaylık, eksiz ve düzgün yüzeyler, yer kazanımı ve hafiflik, kuru ve temiz uygulama, ekonomik çözümler sunar.

Sıva             : Serpme Sıva, Kaba Sıva ve İnce Sıva,

Kartonpiyer : Kemerler, Çıtasız Kemerler, Düz Kartonpiyerler, Desenli Kartonpiyerler, Desenli Göbekler, Sade Göbekler, Spotlu Desenli Çıtalar, Göbekler, Yuvarlak Sütünlar, Düz Sütunlar, Seramik, Şap, Duvar, Kaba İnşaat, İnce İnşaat faaliyetleri..

Tasarım
Sanayi Ticari ve konut yapılarında özel ve kamu kurumlarına tasarım hizmeti proje taahhüt ve danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.Demir Çelik tesisleri Enerji santralleri Petro Kimya tesisleri Çevre Tesisleri ile yine endüstriyel tesisler kapsamına giren çok katlı endüsriyel binalar, hal yapıları, atölye, silo, tank ve benzeri çelik konstrüksiyon yapılar Metim İnşaat tarafından tasarlanıp projelendirilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın
#

İMAR DURUMU

Kağıthane Belediyesi İmar Durumu

Sorgulama İçin Tıklayın
#

KENT REHBERİ

Kağıthane Belediyesi Kent Rehberi

Sorgulama İçin Tıklayın
#

SOSYAL MEDYADA BİZ

Facebook Sayfası için Tıklayın

Haydi sende bize katıl..
#

NELER YAPARIZ?

Hizmetlerimizi incelemek ister misiniz?

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

BİZE ULAŞIN

Size bir telefon kadar yakınız